KULLANIMKOŞULLAR

Üyelik Hakkında

Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleridoldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanıziletişim ve ürün teslimi problemleri önlenmesi açısından çok önemlidir. Ürün vehizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksizdoldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülükaltına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satışsözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırmahakkına sahipsiniz.


Üyelik İptali

 Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.Üyeliğinizi, yenimod.com İle irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.
 

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya Firma  ismine zarar vermeye yönelik girişimdebulunduysa.

 

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. yenimod.com güvenliğiniziçin SSL sertifikası ve 128 bit şifreleme sistemi kullanmaktadır. Bu alınanönlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz.Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın,güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

 

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğerkullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır.Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçlialışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kurallarıçerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlaryazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemdensilinmektedir.


Çıkış işlemi
Sitemizde işlemleriniz bittikten sonra çıkma işlemini gerçekleştirmek içinsitemizin sol tarafında Güvenli Çıkış linkini tıklayarak çıkmanızı tavsiyeediyoruz.