HAKKIMIZDA

  2009 yılında başladığımız giyim mağazacılığı faaliyetlerini 2011 yılında e ticaret alanına taşıyarak, online satışın öncü firmaları  ile iş ortaklığı kurarak  sürdürdük. Bu süreçte artan tecrübe ve bilgi birikimi ile gelişen e ticaret yapımız, markalaşma gereksinimini beraberinde getirmiştir.

  Yenimod markasıyla kurumsallaşan yeni yüzümüz, her geçen gün müşterilerimizin istek öneri ve beğenilerine göre yenilenmekte güncellenmektedir.Sezona ve mevsime göre ürün çeşitliliği yenilenen Yenimod Kadın Giyim kategorimizden sonra şimdi Erkek Giyim Kategorimizde yazlık T-shirt, şort, kapri ve pantolon çeşitleri ile online alışveriş sevenlerin tercihi oldu. Erkekler için olmazsa olmazlardan Oto Aksesuar çeşitlerimizde sezona özel ürünleri oto paspas, cam rüzgarlık vb. birçok çeşit ürün skalamızda mevcuttur. Bunların yanı sıra Oto Temizlik Ürünü cleanmod, Ev Temizlik Ürünü Sihirli Sıvı gibi markalarıda bünyesinde barındırmaktadır.

  Günümüz teknolojisinde kurulan  alt yapımız ile  yenimod.com markası hayat bularak, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR