ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

 

KREDİ KARTI

 

Kredi kartı ödemelerinizi tüm Visa ve Mastercardlar ile yapabilirsiniz. Hangi Kredi kartına kaç taksit seçeneği olduğu sipariş verme aşamasında karşınıza çıkacaktır. Bilgilerinizin transferi sırasında 128 Bit şifreleme sistemi SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişisel bilgileriniz tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir.

 

KAPIDA ÖDEME

 

Tüm siparişlerinizi Kapıda Ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme gönderimleri Aras kargo ile yapılmaktadır. Sipariş verme aşamasında kapıda ödeme seçeneğini; kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme olarak seçebilirsiniz.

HAVALE/EFT

Havale işlemini gerçekleştirmek için; sipariş verme aşamasında havale ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde  çıkacak olan banka bilgilerine siparişinizin toplam tutarını işlem açıklaması alanına sipariş numaranızı yazarak; en geç 5 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir. Yanlış IBAN numarasına yapılan havale ödemelerinde yenimod.com sorumlu değildir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR