KREDİ KARTI


Kredi kartı ödemelerinizi tüm Visa ve Mastercardlar ile yapabilirsiniz. Hangi Kredi kartına kaç taksit seçeneği olduğu sipariş verme aşamasında karşınıza çıkacaktır. Bilgilerinizin transferi sırasında 128 Bit şifreleme sistemi SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişisel bilgileriniz tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir.


KAPIDA ÖDEME

Tüm siparişlerinizi Kapıda Ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme gönderimleri Aras kargo ile yapılmaktadır. Sipariş verme aşamasında kapıda ödeme seçeneğini; kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme olarak seçebilirsiniz.

HAVALE

Havale işlemini gerçekleştirmek için; sipariş verme aşamasında havale ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde  çıkacak olan banka bilgilerine siparişinizin toplam tutarını işlem açıklaması alanına sipariş numaranızı yazarak; en geç 5 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir. Yanlış IBAN numarasına yapılan havale ödemelerinde yenimod.com sorumlu değildir. 

PAYPAL

PAYPAL NEDİR?

PayPal kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan güvenli bir online ödeme yöntemidir. Sağladığı güvenilir hizmet ile uluslararası pazarda lider bir ödeme sistemidir. 

. Güvenlidir: Kişisel finansal bilgileriniz asla açıklanmaz ve online alışverişleriniz için korunursunuz. 
. Pratiktir: Tek hesap kullanarak PayPal'ı destekleyen dünyanın her yerindeki binlerce web sitesinden alışveriş yapın. 
. Kolaydır: Sadece email adresiniz ve Paypal şifrenizle, yerinizden kalkmadan, kredi kartını bilgilerinizi girmeden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.