Sihirli Sıvı Genel Temizlik Seti - Sihirli Asprince 750 ml, Silikonlu Temizleyici 975 ml, Leke ve Yağ Sökücü 750 ml
Sihirli Sıvı Genel Temizlik Seti - Sihirli Asprince 750 ml, Silikonlu Temizleyici 975 ml, Leke ve Yağ Sökücü 750 ml

Sihirli Sıvı Genel Temizlik Seti - Sihirli Asprince 750 ml, Silikonlu Temizleyici 975 ml, Leke ve Yağ Sökücü 750 ml (S1250)

0,00
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺49,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺36,50(KDV Dahil)
₺18,80 'den başlayan taksitlerle

Sihirli Asprince Çok Amaçlı Temizleyici 750 ml - Sihirli Sıvı Silikonlu Temizleyici 975 ml - Magic Green Leke ve Yağ Sökücü Leke Çıkarıcı  750 ml

 

SİHİRLİ SIVI GENEL TEMİZLİK SETİ
Sihirli Asprince Çok Amaçlı Temizleyici 750 ml - Sihirli Sıvı Silikonlu Temizleyici 975 ml - Magic Green Leke ve Yağ Sökücü  750 ml
 

 

SİHİRLİ ASPRİNCE ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ


Ürün Özellikleri

Araba koltuk ve Tavan döşemelerinde, Pimapen ve camlarda, Halı, koltuk , tül, perde temizliğinde, Mutfak ve banyo temizliğinde, Çamaşırlarda, gömlek yaka ve kol kirlerinde etkili ve kolay çözüm.

Kullanma Talimatı

Gömlek yaka ve kol kirlerinde ürünü doğrudan kirli bölgeye püskürtünüz. Kirli bölgeyi hafifçe çitileyiniz. Daha sonra makinede yıkayınız. Halı ve koltuk temizliğinde 5 misli sulandırarak kullanabilirsiniz. Halı, koltuk ve döşemelerde kirli bölgeye püskürtünüz, sünger yardımıyla ovalayın. Daha sonra temiz bir bez ile yüzeyi durulayınız. Ahşap yüzeylerde, cam temizliğinde 10 misli sulandırarak kullanabilirsiniz. Pimapen, cam küvet, lavabo, tuvalet, duş ve armetürlerde kirli yüzeyin üzerine püskürtünüz. Sünger yardımıyla ovalayınız. Daha sonra yüzeyi ovalayınız. Mutfak alanlarında, ocaklarda, tezgah üstü temizliğinde ürünü doğrudan yüzeye püskürterek siliniz. Daha sonra yüzeyi durulayınız.

Çamaşır Makinelerinde Kullan

Beyaz ve renkli çamaşırların, tül ve perdelerin yıkanması için uygundur. Ana yıkama deterjanı ile birlikte kullanılarak çamaşırların daha beyaz daha parlak görünmesini sağlar. Makinenin deterjan gözüne, deterjanla birlikte yarım su bardağı kadar ürün ilave edilir. Tül, perde, battaniye gibi hassas tekstillerin yıkanmasında tek başına ana yıkama deterjanı olarak kullanabilirsiniz. Makinenin deterjan gözüne çamaşırların kirlilik durumuna göre yarım yada 1 su bardağı ürün ilave edilir. 

Araba Tavan Döşemeleri ve Plastik Tavanlarda

Kirli bölgeye ürünü püskürtün, 4-5 dakika bekleyin köpük renginin kirlenmeye başladığını göreceksiniz. Bu aşamada elektirik süpürgesi vakumuyla kirlenen ve kuruyan köpükleri çekiniz. 

 

 

SİHİRLİ SIVI SİLİKONLU TEMİZLEYİCİ

  

Kullanım Alanı

Cam, ayna, pencere, kristal ve cam avize - Çalik, metal ankastre - Ahşap, mobilya -  Araç içi ve dışı 

Silikon formülü sayesinde toz, kir, yağ parmak izini yüzeylerden temizler. Uzun süreli koruma tabakası oluşturarak parlaklık verir. Antistakik formülü sayesinde silindikten sonra yeniden tozlanmayı  ve kirlenmeyi geciktirir. İçerisindeki UV koruyucular ile mobilyaların güneş ışığından korunmasını sağlar. Su, toz tutmaz uzun süre koruma sağlar.

Kullanma Talimatı

Temiz bir bez kullanarak kuruyuncaya kadar silin. Ürünü yüzeye püskürtüldükten sonrauygulama yapılan alan kurumadan silinmelidir.

Uyarı

Cila etkisinden dolayı kayganlık yapar, zemin ve parkelerde kullanmayınız.

 


MAGİC GREEN LEKE VE YAĞ SÖKÜCÜ LEKE ÇIKARICI

Ürün Özellikleri

Yanmış sarı yağ lekesi, yemek, salça, ketçap, mayonez, nar ekşisi, meyve suyu, çay, kahve, şarap, çikolata, kan, ruj, ayakkabı boyası, plastik boya, gres yağı, tükenmez ve keçeli kalem, boya kalemi ve  daha birçok lekede etkili kolay çözüm. 

Kullanım Yerleri

-Halı, koltuk, tül, stor perde temizliğinde, -Çamaşırlarda, gömlek yaka ve kol kirlerinde -Araba koltuk ve Tavan döşemelerinde, -Radyatör Temizliğinde, -Mermer ve Granit Taş zeminlerde oluşan yağ ve lastik izi gibi dış mekan yüzey temizliğinde, -Pimapen ve camlarda, ve daha birçok lekede.

Kullanma Talimatı

Püskürtme mekanizması ile kullanılır. Ürünü kullanıldıktan sonra sprey yada kapağını off (kapalı) konuma getiriniz.

Tüketicinin Dikkatine : Kullanma talimatını mutlaka okuyun. -Narin ve hassas yüzeylerde kullanmadan önce mutlaka görünmeyen yerde ürünü test ediniz.

         


 

 

Ürün Fotoğrafları yenimod 'a aittir. Kopyalanamaz Kullanılamaz

yenimod tarafından yayınlanmıştır !

Benzer Ürünler