KULLANIM KOŞULLAR

Üyelik Hakkında

 Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ürün teslimi problemleri önlenmesi açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.


Üyelik İptali

 Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi, yenimod.com İle irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.
 

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya Firma  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği
 
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. yenimod.com güvenliğiniz için SSL sertifikası ve 128 bit şifreleme sistemi kullanmaktadır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.


Çıkış işlemi
 Sitemizde işlemleriniz bittikten sonra çıkma işlemini gerçekleştirmek için sitemizin sol tarafında Güvenli Çıkış linkini tıklayarak çıkmanızı tavsiye ediyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR